Jsem Míša aneb jak vznikl název EM

Jak vznikl název EM?

Proč očima EM?


NÁZEV EM

Em jednoduše protože jsem Míša, jelikož emmm...no jak to říct, někdy mám v hlavě tolik myšlenek, že prostě radši říkám "em", než abych plácla nějakou blbost, která by mě později mrzela. Vše má svůj čas a tak věřím, že i myšlenky se nám po čase usadí a později nám napoví. 

Nejdříve jsem nazvala stránku Em grafika, ale něco mi nesedělo. Nikdy jsem se nedokázala zařadit, nebo si dát jakousi "nálepku" nebo roli. A po několika dnech mi to došlo. To nejsem já. Nejsem grafik, nejsem průvodkyně/učitelka nejsem ani žádný výjimečný kreativec. Jsem prostě Míša aneb Em.

MALÁ MÍŠA

Už jako malá jsem byla velmi živé dítě (z videí si pamatuji mnoho). Máma tvrdila, že cokoliv jsem chtěla, tak jsem si za tím šla...znáte to, když dítěti řeknete: "ne to nedělej to by mohlo..."(doplňte si) a ono stejně najde cestu, jak to zvládnout a nebo se o to alespoň pokusí.

Víme, že jsou rodiče starší a mají za proto za sebou víc "lekcí" než my děti. Jejich zkušenosti a učení je ale stejně jiné než to naše. A tak zkoumáme a učíme se ze svou vlastní cestou :)

Často je pro mě bylo těžké se rozhodnout a většinou to bylo proto, že jsem nechtěla udělat špatné rozhodnutí. Ale uvnitř sebe jsem věřila, že žádné špatné rozhodnutí neexistuje. Tento strach pramenil z několika vnitřních zranění a nebo z toho, že nám kdysi někdo určoval cestu, kterou bychom měli jít. Vím, že to všichni kolem mě mysleli dobře, jen mluvili o své pravdě a popisovali svůj pohled na svět. A tak jsem se občas cítila zmatená a rozhodování pro mě bylo občas těžší, protože jsem nerozuměla tomu kdo vlastně jsem a proč se cítím, tak jak se cítím. 

A proto:


"Hledejme svou cestu a buďme vděční za každou novou zkušenost. Každá lehčí či náročnější zkouška, nás naučí přijmout chybu, porozumět překážce a vnímat tak svou sílu."


CO DĚLÁM

Snažím se vyzařovat kolem sebe pozitivní energii, kterou ráda předávám dál. Energii čerpám z aktivit, které ve svém životě dělám a naplňují mě. Ráda cokoliv tvořím, píšu, maluji, vařím, zpívám, hraji...no prostě dělám cokoliv co přináší radost mě a současně to může prospět někomu dalšímu.

Stále více objevuji  a učím se, co mě naplňuje, co miluji a co všechno chci ještě zažít.


MOJE MOTTO JE

"Pošli to dál."


Mou vizí je jednoduše posílat to dál.

A co přesně?

Myšlenky, energii, životní radost, smích, tvořivost...tak si pojďme tvořit svůj život s láskou:) 


Proč očima em?

...protože se učím prožitkem a občas vnímám, že jsem přesně ta "malá Míša", která má chuť poznávat a objevovat svět kolem sebe nebo-li vidět vše "na vlastní oči."

...protože se učím ze situací, které se v mém obyčejně neobyčejném světě dějí :) Učím se tak novým dovednostem a zkušenostem, díky kterým na sobě pracuji.

...protože vnímám odlišnosti každého z nás

a protože každý vnímáme svět svýma očima, ale přitom tady žijeme společně :)


Děkuji, že jste tu jste úžasní

s láskou em