Ceremonie záměru...

12.02.2019

"Všechno v našem životě má svůj smysl a vše, co nás potkává, je odrazem našeho nitra."

Pokud těmto slovům člověk věří, pak na svém nitru nejspíš pracuje.

A jestli si občas položíte otázku, jak mohu žít smysluplný život?

...tak tady je má odpověď: 

Léčit sebe, starat se o své pocity a svým pocitům se snažit porozumět :) 

Byla neděle a já jsem se ji rozhodla prožít v tichosti se sebou. A tak mě moje intuice zavedla k průvodci sebepoznáváním k Jirkovi Hokrovi na Ceremonii záměru.

Poslední dobou mě hodně přitahovalo zjistit něco více o šamanských rituálech. A proto jsem zvolila tuto Ceremonii, protože delší rituál by zatím nebyl pro mě. Ceremonie mi přišla do života opět ve správnou dobu, protože jsem byla schopná vnímat informace, které mi můj vnitřní hlásek chtěl skrze tělo sdělit.

Moc jsem netušila, co mě na Ceremonii záměru čeká, ale těšila jsem se. Svůj záměr jsem si z části vyjasnila, ale spíše jsem s důvěrou čekala, co mi mé tělo a duše sdělí. Jirka Hokr byl po celou dobu ceremonie úžasným průvodcem. Vše krásně vysvětloval a dokázal vytvořit klidné a bezpečné prostředí. Místnost jsme pak společně s dalšími účastníky, mohli vyplnit nádhernou energií.

Pokud Vás ceremonie záměru zajímá, tak mrkněte na web www.energiezeme.cz a nebo na facebook EnergieZemě.

Utvrdila jsem se v tom, že i když člověk má nějaké bloky či vzorce na vědomé úrovni zpracované, tak je ještě potřeba pracovat na podvědomé a nevědomé rovině. Proto se snažím, sama sebe poznávat na všech úrovních, abych se mohla rozvíjet ve svých životních úkolech.


"Každý máme v danou chvíli svůj záměr na kterém chceme pracovat. Přeji Vám, ať se ten Váš naplní, tím nejlepším možným způsobem!"


s láskou Em