PŘÍBĚH EM


Mou vizí je "pošli to dál".
Myšlenky, energii, životní radost, smích, tvořivost.

Jsem Michaela Dobešová aneb EM

Už jako malá jsem byla velmi živé a tvořivé dítě. Bavilo mě spoustu věcí. Vždy jsem se, ale zaměřovala tvořivým směrem, tak je mi dobře a tam jsem doma. A tak se rozvíjím v malbě, kaligrafii, grafice a ráda pracuji s tělem a hudbou (hra na cello, zpěv, tanec, improvizace,..)

Postupem času jsem začala zjišťovat, že jsou pro mě nejdůležitější lidé a vztahy kolem mě. I přesto, že se v současnosti zaměřuji nejvíce na grafickou a autorskou tvorbu, jednou z priorit je pro mě zájem o komunikaci a vztahy mezi lidmi. Je pro mě tedy důležité dělat věci s láskou a srdcem a být pro projekt přínosem.

Co dělám?

Ve své grafické tvorbě se zabývám nejčastěji návrhem osobní značky klientů. Následně pracujeme podle potřeby na dalších krocích, které mohou značku zviditelnit, ať už se to týká sociálních sítí,  webové aplikace či tiskových materiálů. Baví mě také práce na svatebních tiskovinách a dekoracích.

Věnuji se autorské tvorbě a ráda pracuji s kaligrafií, akvarelem či akrylem. Jedním z autorských projektů na kterém v současné době pracuji je  JSEMdesign, značka, která se zaměřuje na prvky do interiéru.

Mezi mou srdcovou záležitost patří spolupráce na deníku, který bude pro všechny, kteří se občas v dnešní době, potřebují na chvíli zastavit a ocenit sebe, druhé a nebo chvíli přítomného okamžiku.

Proč očima em?

...protože se učím prožitkem a občas vnímám, že jsem přesně ta "malá Míša", která má chuť poznávat a objevovat svět kolem sebe nebo-li vidět vše "na vlastní oči."

...protože se učím ze situací, které se v mém obyčejně neobyčejném světě dějí :) Učím se tak novým dovednostem a zkušenostem, díky kterým na sobě pracuji.

...protože vnímám odlišnosti každého z nás

Vše co se můžete dočíst na mém blogu je můj pohled a zážitek v daný okamžik. Ale věřím, že lidé nebo projekty o kterých píšu pro Vás mohou být zajímavé a ve vašem osobním rozvoji přínosné.

Proč EM?

Em jednoduše protože jsem Míša, jelikož emmm...no jak to říct, někdy mám v hlavě tolik myšlenek, že prostě radši říkám "em", než abych plácla nějakou blbost, která by mě později mrzela. Vše má svůj čas a tak věřím, že i myšlenky se nám po čase usadí a později nám napoví. 

Snažím se vyzařovat kolem sebe pozitivní energii, kterou ráda předávám dál. Energii čerpám z aktivit, které ve svém životě dělám a naplňují mě. Ráda cokoliv tvořím, píšu, maluji, vařím, zpívám, hraji...no prostě dělám cokoliv, co přináší radost mě a současně to může prospět někomu dalšímu. 


Děkuji, že jste tu jste úžasní

s láskou em