Moje životní vize je "pošli to dál".

Myšlenky, energii, životní radost, smích, tvořivost, inspiraci.

Jsem Michaela Dobešová aneb EM

Jako malá jsem byla velmi živé a tvořivé dítě. Živost a tvořivost ve svém životě ráda rozvíjím a vnáším ji do projektů na kterých pracuji.

Co dělám?

Ve své grafické tvorbě se zabývám nejčastěji návrhem osobní značky klientů. Následně pracujeme podle potřeby na dalších krocích, které mohou značku zviditelnit, ať už se to týká sociálních sítí,  webové aplikace či tiskových materiálů. Baví mě také práce na svatebních tiskovinách a dekoracích.

Věnuji se autorské tvorbě a ráda pracuji s kaligrafií, akvarelem či akrylem. Jedním z autorských projektů na kterém v současné době pracuji je www.jsemdesign.cz. Nová značka, která jejíž cílem je podporovat umělce a tvořivost lidí.

Mezi mou srdcovou záležitost patří spolupráce na deníku, který bude pro všechny, kteří se občas v dnešní době, potřebují na chvíli zastavit a ocenit sebe, druhé a nebo chvíli přítomného okamžiku.

Proč očima em?

...protože se učím prožitkem a občas vnímám, že jsem přesně ta "malá Míša", která má chuť poznávat a objevovat svět kolem sebe nebo-li vidět vše "na vlastní oči."

...protože se učím ze situací, které se v mém obyčejně neobyčejném světě dějí :) Učím se tak novým dovednostem a zkušenostem, díky kterým na sobě pracuji.

...protože vnímám odlišnosti každého z nás

Vše co se můžete dočíst na mém blogu je můj pohled a zážitek v daný okamžik. Ale věřím, že lidé nebo projekty o kterých píšu pro Vás mohou být zajímavé a ve vašem osobním rozvoji přínosné.

Ráda předávám pozitivní energii, kterou často čerpám z aktivit, které ve svém životě dělám a naplňují mě. Ráda cokoliv tvořím, píšu, maluji, vařím, zpívám, hraji, sportuji...no prostě dělám cokoliv, co přináší radost mě a současně to může prospět někomu dalšímu. 


Děkuji, že jste tu jste úžasní

s láskou em