Jak na to, aby Vás posilování bavilo?

14.02.2019

Chtěli byste zpevnit své tělo, ale nemáte rádi posilovny?

Je cvičení s vlastní vahou pro mě?

Mám ráda různé druhy sportu. Ať je to běh, TRX, plavání, jóga nebo jakýkoliv týmový sport.

Před několika lety mě naprosto pohltilo cvičení na závěsném systému TRX. Nikdy jsem neměla ráda posilování na strojích a vůbec se mi nelíbilo prostředí posiloven.

Věřím, že naše tělo nám nabízí úžasné možnosti, jak s ním pracovat. A proto mě zaujalo posilování se svou vahou na závěsném systému TRX. Myslím si, že TRX je téměř pro každého. Nejvíc mě na TRX baví velké množství cviků, díky kterým máte možnost pracovat s celým tělem pomocí své vlastní váhy.

Pak mi jednou sestra doporučila CORE training center v Brně, kam jsem začala chodit. FB zde.

Miluju to tam, nejen pro úžasnou domácí atmosféru.

A ptáte se proč teda ještě?

Opět je to tak jednoduché:) Primárně kvůli úžasným lidem. Vláďa a Barča, kteří vedou svoje centrum, jsou skvělými trenéry. Je vidět, že svoji práci/koníček dělají s láskou a profesionalitou zároveň. Vždy jsem vděčná za lidský přístup, ten na vás čeká i v tomto centru.

Jaké lekce můžete navštívit?

Já mám ráda skupinové lekce TRX a příjemné posilování. Pokud s TRX začínáte, můžete navštívit skupinové lekce pro začátečníky. Tyto lekce doporučuji, protože se budete moci soustředit na správnost cviků a na cokoliv se můžete ptát;) Vláďa moc dobře posilování rozumí. Hlavně myslete na to, že je důležité dělat cviky správně a ne jen si dávat do těla co to jde.

Mimo TRX, můžete navštívit taky Kruhový trénink a nebo Intervalový trénink s Bárou. Ale doporučuji vyzkoušet klidně všechno ;) Mě vyhovuje lekce kombinovat podle toho, na co se mé tělo zrovna cítí. Pokud chci spíš kardio, jdu za Bárou na interval a jestli mám chuť spíše posilovat, tak volím TRX nebo Kruháč s Vláďou. Žádná volba není špatná :)

Užijte si cvíčo:) Em