Moje psychohygiena?

24.01.2019

Psychohygiena je podle mě téma dnešního rychlého stylu života. A protože se někdy dostanu do situací, kdy mé tělo cítí, že se potřebuje zastavit a "zpřítomnit", tak si čas od času dopřávám odpočinek v podobě jakýchkoliv pohybových aktivit. Někdy jdu běhat, plavat, zacvičit si jógu nebo zvolím nějaký silový trénink. Ale v případě, že jsem fyzicky unavená a mé tělo mi říká "opravdu zpomal", tak volím úplně jinou aktivitu. 

Nedávno jsem navštívila brněnský Buranteatr a kurz Roberty Štěpánkové:

Hodina tance: Improvizace a kompozice

Z kurzu jsem byla nadšená a odcházela jsem s úžasným pocitem klidu a odpočinku. A pokud je Vaše téma pohyb v čase a prostoru, propojení sebe a svého těla, nebo se jen chcete nechat vést svým tělem a tancovat, tak workshop můžete vyzkoušet a zhodnotit sami ;)

https://www.facebook.com/events/326108541285399/

A když jsme u improvizace, tak dalším kurzem jsou:

Improdílny s Bárou

Improdílny jsem navštívila několikrát v minulých letech. Probíhají také v brněnském Buranteatru. Jestli máte rádi divadelní improvizaci, chcete se naučit jednat spontánněji v dnešní živé době nebo se prostě jen chcete odreagovat, tak je workshop Improdílen pro Vás!

https://www.facebook.com/events/435955706944508/

Výhodou obou workshopů je, že nabízí možnost pravidelného navštěvování. A pokud se rádi rozvíjíte v jedné dovednosti, tak toho můžete využít. Třeba z Vás budou skvělí herci a nebo tanečníci :)


Hrajme si, bavme se a tančeme :)

s láskou Em