Naproti Naproti?

04.02.2019

Jdeš naproti svému štěstí?

Kolik lidí můžeme inspirovat? A jakou cestou bychom to vlastně měli dělat?


"Pokud žijeme život podle sebe, ne podle druhých. Už tím pomáháme celému světu."


Bar Naproti, je místem, kde jsem strávila nějakou dobu svého života. Jak už to tak bývá jsou místa, kde se lidé setkávají. Tímto prostorem je i bar Naproti, kde se lidé mohou seznamovat, sdílet své životní příběhy, inspirovat se a bavit se:)

V Naproti jsem nějaký čas vypomáhala za barem, kde jste si ode mě mohli nechat natočit výborné pivo, vybrat si z širokého sortimentu absinthů a ochutnat výbornou kávu :)

Toto místo je výjimečné hlavně svou originalitou a energií. Líbí se mi, když má někdo myšlenku propojovat lidi a jakým způsobem se to děje, je prostě na každém z nás, podle toho co je komu blízké. A vnímám, že přesně to se tu děje. Láska k absinthu je jedna z věcí, která lidi v Naproti spojuje. Poslední dobou jsem v tomto místě zaznamenala několik zajímavých přednášek či seminářů a jsem nadšená jakým směrem se bar ubírá:)

Pokud tedy nebudete vědět, kam zrovna zajít a máte rádi občas nějakou "poslechovku", stand-up comedy, přednášky s tématem osobního rozvoje nebo prostě jen příjemné posezení, tak můžete navštívit Naproti a nebo Naproti Naproti:)

Mě třeba zaujala přednáška, která se zde koná: Tajemství sebevědomí a sebereflexe.

pěkný den Em