Výživa aneb jak si najít svoji cestu ke zdraví?

24.03.2019

Chcete se stát poradcem pro výživu? 

Rádi byste našli rovnováhu ve své stravě?

Toužíte po zdravém těle?

Co je zdravá strava?

Položili jste si někdy tuto otázku? Každý z nás jsme v jednom ohledu stejní. Na druhou stranu jsme absolutně odlišní :) Ve stravě je tomu taky tak. To co vyhovuje a chutná jednomu, nutně nemusí vyhovovat ostatním.

S touto filozofií přistupuji také k jídlu a proto jsem na cestě k pochopení mého těla začala navštěvovat kurz výživového poradce ve Fitness institutu.

Co je Fitness institut?

Fitness institut nabízí možnost poradenské činnosti či kurzů v oblasti moderní výživy. Fitness institut se řídí heslem:


"Nová éra vzdělávání."


Kdo za projektem stojí?

Za vznikem Fitness Institutu stojí Mgr. Jan Caha, odborník na výživu a Marek Mičánek, podnikatel s duší sportovce.  

Co se mi líbí?

Mám ráda, když lidé dělají něco dobře a s nadšením a já se tak od nich můžu něčím inspirovat.

Tímto místem je pro mě i Fitness institut. Každého člověka vnímám jako "originál" a vnímám, že tady jsem na správném místě právě proto, že máme podobné nastavení a záměr. Člověku jsou zde nabídnuty informace a následné řešení připravené na míru. Nesoudíme se...pokud je někdo masožravec, vegetarián či vegan,...každý máme jiné hodnoty, jiné potřeby a jiné představy.

Je pro mě tedy důležité, když se i ve stravě respektují potřeby klienta a je mu nabídnuto řešení, které mu může pomoci se splněním jeho cíle.

Chcete zhubnout? přibrat? zpevnit tělo? nabrat svalstvo? nebo prožít zdravý život? Stanovte si cíl a pak už jen postupnými kroky můžete jít po cestě k jeho naplnění..:)

Formy vzdělávání?

1) Jestli byste se rádi vzdělávali v oblasti moderní výživy trochu více a chcete pomáhat lidem kolem Vás, pak bych zvolila akreditovaný kurz Poradce pro výživu.

2) Pokud se chcete stát fitness trenérem a pomáhat lidem trenérskou činností můžete zvolit akreditovaný kurz Instruktor fitness.

3) A pokud byste se rádi specializovali na konkrétní oblast, můžete si vybrat z několika kratších kurzů jako je např.: Efektivní hubnutí, Specialista, Výživa dětí, Výživa seniorů, Výživa těhotných, Vliv psychiky na zdraví,...


Jak se říká...láska prochází žaludkem!


"MILUJME to co jíme, ale taky se zajímejme o to CO jíme!"


Přeji Vám šťastný a zdravý život

Em


příběh Em brzy níže...