Ženské kruhy či meditace?

27.02.2019

Chceme být ženami, které jsou milující a radostné?

Dnes bych chtěla psát, pro všechny ženy, které chtějí přijmout své ženství a posílat to dál :)

Navštívila jsem ženský kruh Jemná síla ženství, SheDance Shakti a Mohendžodáro.

Téma ženství a ženské energie je krásné. A pokud je v tomto prostoru někdo koho toto téma láká, tak čtěte dále :)

Poprvé jsem navštívila ženský kruh Jemná síla ženství, která vedla Janita Urbanová.

Sešli jsme se v příjemném prostoru Naživo, kousek od Mendlova náměstí. Jsem vděčná, že moje první střetnutí s ženským kruhem, bylo právě pod vedením Janity. Byl to mile strávený čas v kruhu nádherných žen. Nejdříve jsme se seznámili a pak jsme začali uvolňovat, některé své staré vzorce a vnímat, co nám naše tělo říká :)

Podruhé jsem chtěla prozkoumat, co je ženská meditace Mohendžodáro. A tak jsem vyzkoušela jedno z ženských setkání na téma Tvořivé dětství, pod vedením Evy Skýbové. V lehkosti a jemnosti je síla. Na Mohendžodáru se mi líbí, že pokud Vás téma ženské síly zaujme, můžete se v jednotlivých lekcích zaměřit na různé aspekty Vašeho života a prožijete si tak několik vedených meditací:)  Témata jsou Tvořivé dětství, Laskavé sebepřijetí, Imunitní posílení, Umění se prosadit, Otevření se intimitě. Lekce jsou taneční, relaxační a témata se několikrát opakují, tak aby jste se mohly posouvat dál a objevovat co je uvnitř Vás ještě skryto:) Lektorka Eva, meditaci krásně vedla a prostor byl příjemný a bezpečný...můžete ji navštívit na několika místech v Brně, jedním z nich je Brána ke zdraví.

Do třetice mě zaujalo probouzení ženské energie SheDance Shakti. V SheDance je tanec prostředkem sebevyjádření a putování do našeho středu. Vypnutí hlavy a důvěřování vlastní intuici. Lektorka Eva Petrášová byla úžasnou průvodkyní tohoto ženského kruhu a jsem vděčná, že jsem mohla tuto krásnou ženu poznat.


"Každý hledáme svoji cestu různými způsoby".


Baví mě poznávat a zkoušet věci, které mě vnitřně lákají. Ženské kruhy mi určitě pomohly odkrýt opět nějakou část mě samé a jsem moc ráda, že jsem mohla potkat tyto úžasné ženy, které předávají svoji lásku právě skrze ženské léčení:)

s láskou Em

(příběh níže) 

Příběh Em...

Téma ženství mě vždycky nějak míjelo :/ Když jsem byla malá neuvědomovala jsem si důležitost ženy, tak jako teď. Máma a táta byli rovnocenní partneři a otevřenost komunikace u nás byla celkem normální. Ale otázka ženství a sexu byla po mnoho let trochu tabu. A tak chápu, že pokud naše babičky a matky nikdo nezasvětil do důležitosti ženství, jak to mohly ony předávat dál? Tak nějak se to bralo, že to téma je, ale nijak se o tom nemluvilo. Přišla první menstruace a prostě byla, přišel první sex a prostě se to stalo. Až teď vnímám, jak důležité je mluvit o milování. Zkuste otevřít toto téma s Vaší mámou nebo s nějakou blízkou ženou. Samozřejmě by mezi Vámi měla být vzájemná důvěra.


Každá žena jsme jiná, jak fyzicky tak duševně. A co nám může pomoci víc, než s někým otevřeně mluvit o svých pocitech a emocích.

Každá si svou cestu samozřejmě musíme najít samy.


Nikdy jsem nebyla slečna, která by toužila jen po sexu, jako o jednorázovém styku. Pochybovala jsem o tom, jestli je to v pořádku:/ Po několika letech mi to došlo. Já jsem jen hledala něco jiného...ne sex, ale milování. Důvěru a vzájemné propojení s partnerem, jak duševně tak fyzicky. Mými učiteli v tomto tématu byli samozřejmě muži, které jsem mohla poznat a na určitý čas jsme se staly součástí svých příběhů. Je to krásné, když s každým dalším partnerem poznáváte sami sebe víc a víc. Tak to bylo i u mě ve vztazích.


krásné chvíle Vaše Em